Jízda Hummerem H2

Jak to probíhá

Zažijete na vlastní kůži jízdu ve vojenském speciálu Hummer H1, který byl speciálně konstruován pro operaci Pouštní bouře při válce v Perském zálivu, a nebo vyzkoušejte jeho civilní verzi Hummer H2.
Žádné jiné sériově vyráběné vozy se nemůžou pochlubit takovými offroadovými vlastnostmi, průchodností terénem a hlavně charizmatem a množstvím obdivovatelů. Hummer je legenda, která Vás dostane do kolen. Hummer je pro ty, kteří to s jízdou v terénu myslí opravdu vážně. Zažijte jízdu v nejlepších autech na nejlepší trati.

Délka zážitku: 30 nebo 50 minut

Vyplnění prohlášení a základní instrukce - 5min, pak následuje seznámení s autem - 15min (u kratší varianty jízdy - 5 min), kdy řídí instruktor a ukáže Vám, jak nejlépe auto ovládat a zdolávat překážky, 35 - 40min řídíte už jen Vy (u 30 minutové jízdy je vyhrazeno na vlastní řízení cca 20 minut).

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy. Minimální věk je 12 let. Držitelé řidičského průkazu min. sk. B mohou i sami řídit.

Lokalita

Klíčany u Prahy (Více o naší offroadové dráze zde).

Počasí a sezóna

Počasí nemá vliv na průběh jízd. Jezdíme celoročně, každou sobotu a neděli, v případě velkého počtu zájemců i v pátek odpoledne.

Počet účastníků

Tento zážitek je určen až pro 3 účastníky. Řídit může pouze jeden z nich. Řidič je povinen před započetím jízdy poskytnout ke kontrole řidičský a občanský průkaz (pas). Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat.

Rezervace termínu 

Doporučujeme 7 dní předem. Samozřejmě pokud je volno, přijímáme rezervace až do pátku do 17 hodin.