Jízda Hummerem H2

Vaše recenze

4.5.2013 - Milan Eyberger

Pozor!!! Na sjednanou jízdu nikdo nedorazil! Nikdo z pořadatelů nebere telefon. Dárek k tátovým narozeninám se opravdu vydařil. Budu trvat na vrácení peněz.

31.3.2012 - Zuzana Jungwirthová

Jízda proběhla 31.3.2012 od 11 hodin a byl to úžasnej zážitek, hlavně pro mého manžela, kterému jsem jízdu koupila k narozeninám. Instruktor, p.Florian, byl skvělý a tímto ho moc zdravím.
Moc děkujeme a rádi se zase někdy svezeme!!!

7.4.2012 - Michal a Pavlína Heinz

V sobotu ve 14:00 jsme u vás absolvovali jízdu hummerem s mým přítelem, kterému jsem jízdu koupila jako dárek.
Chtěli jsme Vám moc poděkovat za skvělý zážitek a skvělého instruktora pana Vinkra :o). Dobře jsme se zasmáli, byl skvělý :o).
Přítel si jízdu užil a byl nadšen.
Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků :o)

31.3.2012 - Zuzana a Zdeněk

Jízdu jsem koupila manželovi k narozeninám. I ta 3hodinová cesta z Brloha u Českého Krumlova za to stála. Byl to super zážitek! Instruktora jsme měli pana Floriana a tímto mu chci poděkovat za jeho milé jednání!!! Manžel byl nadšenej, takže super :-)

16.10.2011 - Monika

Minulý týden nám instruktor Pavel dopřál úžasný zážitek při jízdě s Hummerem a ještě jednou za něj děkujeme. Určitě jsme u vás nebyli naposledy.

16.10.2011 - Monika

Minulý týden nám instruktor Pavel dopřál úžasný zážitek při jízdě s Hummerem a ještě jednou za něj děkujeme. Určitě jsme u vás nebyli naposledy.

12.6.2011 - Jirka

Jízdu s hummerem H1 jsem absolvoval s instruktorem Pavlem Nápravníkem minulou sobotu a byl to opravdu skvělý zážitek. Pan instruktor byl velice ochotný, vše potřebné mi rychle vysvětlil a ukázal, dozvěděl jsem se opravdu zajímavé informace o těchto vozidlech, no a pak mě pustil za volant, abych si mohl řízení tohoto auta také vyzkoušet, nemělo to chybu.

14.5.2011 - Monika a Ondřej

Dobrý den,
jízdu hummerem jsem u vaší firmy pořídila jako vánoční dárek pro svého manžela. Poukaz jsme si vybrali tento víkend 14.5. v 17.hodin.
Chtěli bychom Vám upřímně poděkovat za super, adrenalinový zážitek, který si neužil pouze manžel,ale celá posádka vozidla.
Z jízdy jsme byli nadšení. Mile nás překvapilo i jednání pana instruktora Pešty. Vaše služby budeme jen chválit a doporučovat dále mezi naše kamarády.

21.5.2011 - Zdeněk

Byl to velmi hezký zážitek, za který Vám chci poděkovat. Instruktor p.Florian byl ochotný, vše vysvětlil, prostě vše v pohodě.

26.6.2011 - Honza

Děkuji bylo to moc super. skvělý dárek od přátel.

Napište jak se Vám zážitek líbil!